Filmy korporacyjne

Wykorzystaj filmy korporacyjne do efektownej prezentacji firmy

Firmy korporacyjne służą profesjonalnej prezentacji przedsiębiorstwa wraz z jego ofertą. Taki filmik zazwyczaj trwa kilka minut, charakteryzuje się dynamiczną i efektowną formą. Dobrze zrealizowana produkcja filmu korporacyjnego powinna wzbudzić pozytywne emocje oraz zainteresować odbiorcę. W naszej ofercie znajdziecie filmy, które mogą zostać uzupełnione dodatkowymi elementami reklamy, a także występować w kilku wersjach językowych. W Good Case zdajemy sobie sprawę, że podstawą sukcesu marketingowego są relacje firmy z otoczeniem. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby stworzony przez nas film budował pozytywne nastawienie odbiorów do marki.Napisz do nas

Jak produkujemy film korporacyjny?

Profesjonalna produkcja filmów korporacyjnych wymaga od nas dużego zaangażowania na każdym z etapów produkcji. Do przekonującego zaprezentowania firmy oraz jej pracowników potrzebny jest przemyślany scenariusz, oraz odpowiedni montaż. Naszym celem jest przedstawienie historii firmy w oparciu o wiedzę zdobytą w czasie poznawania klienta, jeszcze przed przystąpieniem do realizacji filmu. W zakresie naszych usług znajduje się kompleksowa pomoc od stworzenia scenariusza, przez napisanie tekstów, aż po nagranie i montaż całego filmu. Stworzony projekt może wspierać pracę działu zasobów ludzkich i ułatwiać pozyskiwanie nowych pracowników. Film pozwala również w sposób atrakcyjny przedstawić usługę lub produkt wprowadzany przez firmę na rynek.

Gdzie można wyświetlać filmy korporacyjne? Standardową procedurą jest wyświetlanie ich na ekranach znajdujących się w siedzibie danej firmy. Informacje o sukcesach firmy i przyświecającej jej filozofii skierowane są zarówno do pracowników, jak i potencjalnych klientów czy inwestorów odwiedzających siedzibę firmy. Dla pracowników stanowią czytelny sygnał, że firma rozwija się w dobrym kierunku, co przekłada się na większe zaangażowanie w wykonywaną pracę. Osobom z zewnątrz pozwalają poznać firmę od najlepszej strony i wyrobić sobie o niej pozytywną opinię. Filmy korporacyjne mogą też służyć jako czynnik wspierający procesy rekrutacyjne na targach pracy, tworząc atrakcyjny wizerunek pracodawcy. Gotowy materiał nadaje się również do publikacji w mediach tradycyjnych, społecznościowych oraz na stronach firmy. Stanowi to atrakcyjny element, który ułatwia dotarcie do klientów i zwiększenie rozpoznawalności marki.

Dodatkowe formy usługi

Chcąc jeszcze bardziej dostosować naszą ofertę do wymagań Klientów, rozszerzyliśmy nasze usługi o:

  • Film targowy Dokumentuje obecność firmy na wydarzeniach związanych z branżą klienta na przykład targach czy eventach sponsorowanych przez firmę. Celem produkcji takiego typu filmu jest pokazanie obecności firmy, budowanie jej wizerunku, a także przedstawienie produktu lub usługi promowanej na danym wydarzeniu (np. prezentacja nowej linii kosmetyków marki).
  • Film prezentacyjny Głównym zadaniem tego typu filmu jest całościowe przedstawienie działalności firmy. W tym realizowanych usług, profesjonalizmu pracowników, misji firmy czy zaangażowania w akcje charytatywne.
Z naszych usług w zakresie produkcji filmów korporacyjnych możecie Państwo skorzystać na terenie całej Polski, w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Trójmiasto i innych. Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu.