Video relacje

Relacje video z eventów, szkoleń, konferencji – pełny zakres usług

Tworzone przez nas relacje video mogą dotyczyć różnych wydarzeń, których rejestracja jest ważna dla Klienta. Może to być krótki klip pokazujący najważniejsze momenty z danego eventu, szkolenia czy konferencji, w której firma brała udział. Drugim rodzajem jest pełna relacja z danego wydarzenia, która dodatkowo może być uzupełniona o komentarze uczestników, czy przedstawicieli firmy. Naszym celem jest w zależności od rodzaju relacji, budowanie pozytywnego wizerunku osoby prowadzącej szkolenie lub firmy, która bierze udział w branżowej konferencji.Napisz do nas

Profesjonalna realizacja video relacji

Dzisiaj rzeczą naturalną dla przedstawicieli przedsiębiorstw, którym zależy na dbaniu o swój wizerunek, jest udział w różnego rodzaju wydarzeniach, podczas których mogą nawiązać kontakt z osobami z całej branży. Organizowane liczne targi, sympozja, szkolenia czy spotkania integracyjne to idealna okazja do zaprezentowania swojej oferty potencjalnym Klientom firmy. Jest to łatwy sposób na dotarcie do nowych Klientów, który nie wymaga od nas ponoszenia dodatkowych kosztów na działania marketingowe.

Uczestnictwo w takich wydarzeniach to jeden z elementów budowania pozytywnego wizerunku firmy. Udział w nich można zarejestrować, aby później wykorzystać jako materiał promujący firmę.

Video relacja pozwala zaprezentować obecność firmy na dowolnym wydarzeniu, w którym jej przedstawiciele biorą udział. Może pokazywać obecność firmy, budując w ten sposób jej wizerunek lub przedstawiać produkt bądź usługę, która promowana jest na evencie. Zapis takich wydarzeń, nawet kilkuminutowy, to doskonały materiał, który firma może później traktować jako swoją reklamę. Specjalnie stworzona relacja może być udostępniana na portalach społecznościowych (YouTube, Vimeo, Facebook) firmy, czy w wybranych kanałach marketingowych, które wykorzystuje przedsiębiorstwo. W ten sposób firma postrzegana jest jako nowoczesna – wzbudzając zainteresowanie obecnych i przyszłych Klientów. Jeśli Twoją firmę czekają wydarzenia, w których będziesz brał udział, nie czekaj dłużej i dzięki profesjonalnej realizacji video wykorzystaj swoją obecność do kreowania materiałów marketingowych. Korzystając z okazji, możesz stworzyć wartościowy i efektywny produkt służący firmie na różnych polach działania.

Nasi kreatywni specjaliści dysponujący najnowocześniejszym sprzętem, chętnie pomogą przygotować Ci film reklamowy zgodny ze wskazanymi przez Ciebie założeniami. Z naszej strony spełnimy wszystkie zadania, aby relacja przyniosła pożądane efekty i spełniła cel, jaki nakreślimy w trakcie tworzenia koncepcji projektu.