Spoty reklamowe

Produkcja spotów reklamowych

Wydatki na reklamę rosną niemal we wszystkich branżach. Dziś, aby wyróżnić się na tle konkurencji, warto zadbać o atrakcyjne spoty reklamowe, które przyciągną odbiorców. Aby trafić do grupy docelowej niezbędna jest oryginalność. Dlatego też podstawą każdego projektu są odpowiedni ludzie z otwartym umysłem i głową pełną pomysłów. W Good Case za produkcję spotów reklamowych odpowiada zespół profesjonalistów cechujących się doświadczeniem i kreatywnością. Wysoką jakość naszych usług potwierdzają zadowoleni klienci oraz wiele skutecznie przeprowadzonych kampanii. Przykłady naszych realizacji dostępne są w zakładce portfolio.

Wybór Good Case gwarantuje również nowoczesne zaplecze techniczne. Sprzęt, którym dysponujemy, pozwala na realizację filmów w różnych rozdzielczościach włącznie z 4K. Nagrane w tej jakości filmy zachwycają naturalnością i oddziałują na odbiorców ze zwielokrotnioną siłą. Najnowsza optyka i zaawansowane systemy stabilizacji obrazu, pozwalają nam tworzyć nieporuszone ujęcia nawet przy bardzo dynamicznych scenach. Nasza oferta obejmuje tworzenie spotów reklamowych z różnego rodzaju efektami specjalnymi. Dysponujemy własnym studiem green box, w którym jednolite tło możemy zamienić na dowolny wybrany przez Państwa obraz. Spektakularne zdjęcia z lotu ptaka stanowią doskonałe uzupełnienie wielu produkcji. W Good Case zrealizujemy je dla Państwa za pomocą drona.Napisz do nas

Spoty reklamowe podstawą sukcesu marketingowego

Spoty to krótkie filmy reklamowe emitowane w telewizji lub Internecie. Zwykle nie trwają dłużej niż 30 sekund. Wiemy jak dobrze wykorzystać ten czas. Spoty są podstawą działań marketingowych w wielu branżach. Za ich wykorzystaniem przemawia skuteczność i duży zasięg. Spot emitowany w tzw. prime-time może trafić nawet do kilku milionów ludzi. Jednak to, co oglądamy w telewizji czy Internecie, to tylko efekt końcowy. Tworzenie spotów reklamowych to wieloetapowy proces, który wymaga dobrze napisanego scenariusza, odpowiednio dobranego miejsca i profesjonalnej ekipy, która zrealizuje nagranie. W Good Case wspieramy Klientów na każdym z wymienionych etapów.

Co oferujemy?

Zadbamy nie tylko o nakręcenie atrakcyjnego filmu, ale również jego profesjonalną obróbkę. W zakres naszych usług wchodzi montaż, udźwiękowienie oraz wzbogacenie nagrania o efekty specjalne. Etap postprodukcji jest kluczowy z punktu widzenia końcowego efektu. Dlatego nasz zespół tworzą najlepsi montażyści i specjaliści SFX i 3D. Zrealizowane przez nas spoty mogą być wykorzystane zarówno w tradycyjnych środkach przekazu, jak i w mediach społecznościowych. Z naszego wsparcia i doświadczenia mogą Państwo skorzystać w trybie kompleksowym tj. od kreacji scenariusza po postprodukcję bądź też tylko na wybranych etapach procesu produkcji spotów reklamowych. Wszystkie nasze działania koncentrują się na celach wyznaczonych przez Klientów. Zawsze uwzględniamy ich sugestie oraz budżet, jakim Państwo dysponują. Jeśli szukacie Państwo agencji, która realizuje najlepsze spoty reklamowe – zapraszamy do Good Case. Nasze produkcje spotów reklamowych realizujemy na terenie całej Polski, w dużych miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Trójmiasto i Katowice. Nagrywamy we własnym studio oraz plenerach naturalnych.