Filmy reklamowe

Produkcja filmów reklamowych

Produkcja filmów reklamowych to nasza specjalność, którą traktujemy jak pasję. W naszej ofercie znajdziecie filmy różnego typu. Tworzymy filmy wizerunkowe, spoty reklamowe, korporacyjne, a także te związane z edukacją i szkoleniami. To, co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi to nasi ludzie, pełni kreatywnych pomysłów, doświadczeni w nagrywaniu filmów reklamowych, którzy całą swoją wiedzę wykorzystują w kolejnych nawet najbardziej nietypowych projektach.Napisz do nas

Tworzenie niezwykłych filmów reklamowych

Produkcja najciekawszych filmów reklamowych składa się z dwóch ważnych elementów — podstawą jest wyjątkowy pomysł, który aby zostać zrealizowany, wymaga odpowiedniego zaplecza technicznego. Pracujemy na sprzęcie najnowszej generacji, pozwala on na realizację obrazu w rozdzielczości 4K w połączeniu z najwyższej jakości optyką. Urządzenia stabilizacji obrazu pozwalają na płynne rejestrowanie dynamicznych scen bez żadnych zakłóceń. Możliwe jest także wykorzystanie drona, aby zrealizować imponujące ujęcia z lotku ptaka. Wbudowany w niego, zaawansowany system informatyczny umożliwia budowanie map 3D i przenoszenie budynków oraz innych obiektów do świata wirtualnego. Końcowy etap prac to umiejętne połączenie kilku elementów: dźwięku, koloryzacji oraz efektów specjalnych. Dlatego nasi specjaliści od SFX i 3D oraz montażyści przykładają wyjątkową uwagę do tego etapu produkcji filmów.

Filmy reklamowe wyprodukowane przez nas idealnie nadają się do wykorzystania w kampaniach prowadzonych w mediach tradycyjnych oraz social media. Klientom oferujemy wsparcie na każdym etapie produkcji od pomysłu przez tworzenie unikatowego scenariusza, zdjęcia, odpowiedni montaż z dobraniem efektów specjalnych do gotowego produktu. Na życzenie klienta jesteśmy także gotowi pomóc wyłącznie w wybranym etapie prac.

Produkcja, każdego filmu reklamowego dla firm traktujemy indywidualnie – współpracując ze zleceniodawcą chcemy, by każdy projekt spełniał jego oczekiwania, a także był atrakcyjny dla grupy docelowej. Naszym celem jest, aby powstające filmiki reklamowe wspierały przyszłą kampanię, maksymalizując jej efekt.

Nasze filmy reklamowe powstają w rozmaitych lokalizacjach od naturalnych plenerów po największe metropolie, realizujemy zlecenia na terenie całej Polski, w tym w głównych miastach jak Kraków, Warszawa, Poznań, Katowice, Trójmiasto i inne - jesteśmy gotowi nagrywać z Tobą w każdym miejscu.