Produkcje video w employer brandingu
Listopad 2, 2016
goodcase
Jak nie zniechęcić widza do naszego filmu?
Listopad 23, 2016

GoPro w video marketingu

Video marketing, jak już wcześniej pisaliśmy, to nic innego jak rodzaj reklamy w sieci. Ta forma przekazu marketingowego stanowi alternatywę dla tradycyjnego, telewizyjnego spotu. Rozwój technologiczny co krok podsuwa nam nowe narzędzia. Ich wykorzystanie przy produkcji reklamy internetowej sprawi, że stanie się ona silną konkurencją dla reklamy telewizyjnej.

Kamera typu GoPro to rozwiązanie, które pozwoli na przedstawienie nawet zwykłych, codziennych czynności z zupełnie nowej perspektywy. Dzięki temu, widziany oczami innej osoby świat może nabrać zupełnie nowych barw. Urządzenie jest przydatne również w momentach, gdzie obsługa klasycznej kamery okazuje po prostu niemożliwa. Najczęściej sięgają po nią amatorzy sportów ekstremalnych, dla których trzymanie tradycyjnego sprzętu w rękach jest niewykonalne.

Możliwości, jakie niesie ze sobą wykorzystanie tego typu kamerki do przedstawienia świata widzianego oczami operatora/bohatera, są ogromne. GoPro pozwala widzowi na wczucie się w rolę takiego bohatera. Wyobraźcie sobie potencjał reklamy, w której operatorem kamerki jest zadowolony klient danej marki. Czy istnieje coś co zachęca do zakupu danego produktu lub usługi bardziej niż pozytywna opinia innego konsumenta?

GoPro to nie tylko świetne narzędzie marketingowe. Dzięki niemu możemy tworzyć niepowtarzalne materiały, którymi podzielimy się z naszymi znajomymi. Kto wie, może opublikowane przez nas video stanie się hitem internetu, a my sami jego gwiazdami…

goodcase